Endüstri

Türkiye’de endüstri bir çok gelişmekte olan ülkede olduğu gibi ülkenin en dinamik ve üretken kesimidir. İhracatımızın büyük bir kısmı endüstriyel ürünler oluşturmaktadır. Ülkemizde endüstriye yapılan yatırımlardan sonra, daha önce dışarıdan ithal edilen ürünler kendi ülkemizde üretilmeye başlanmış ve bir çok yeni iş sahası açmıştır. Endüstriyelleşmeyle beraber ülkemizdeki hammadde kaynakları da değer kazanmıştır. Türkiye’de endüstriyelleşme daha çok tarım ürünleri yönünde ilerlemiştir. Mevcut ivme ve teşviklerle Türkiye, bir endüstri ülkesi olma durumuna gelmiştir. Bu ilerlemenin aynı ivmeyle devam edebilmesi için sizin gibi yatırımcıların çeşitli risklere karşı tedbirini alması gerekmektedir.

Bir çok sorunla baş ederek ve yıllarca emek vererek büyüttüğünüz kazanç kapınızın beklenmedik bir nedenle birdenbire yok olduğunu ve sıfırlandığını düşünün.

Her türlü riske karşı kendinizi ve işyerinizi güvenceye almak, ilerideki yatırımlarınıza huzur, güven ve başarı sağlayacaktır.

Önder Sigorta ailesi olarak endüstri alanında da üstün sigorta hizmetlerimizle sigortalılarımızın geleceğini korumak için tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.